Lakiernia proszkowa

 

Aby uzyskać estetyczną i odporną na najtrudniejsze warunki powierzchnie stawiamy na malowanie proszkowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał się martwić o trwałość malowanych elementów.

Nam możesz zaufać

Malowanie na najwyższym poziomie

Malowanie proszkowe to rodzaj powłoki nakładanej jako sypki, suchy proszek. Główna różnica między zwykłą farbą płynną a farbą proszkową polega na tym, że farba proszkowa nie wymaga rozpuszczalnika, aby utrzymać spoiwo i części wypełniające w płynnej zawiesinie. Powłoka jest zwykle nakładana elektrostatycznie, a następnie utwardzana pod wpływem ciepła, aby umożliwić jej stopienie i utworzenie „warstwy”. Proszek może być polimerem termoplastycznym lub termoutwardzalnym. Zwykle służy do tworzenia twardej powierzchni, która jest twardsza niż zwykła farba. Malowanie proszkowe stosuje się głównie do powlekania metali.
Nasze piece są wstanie pomieścić elementy o długości do 4 metrów. Umożliwia nam to lakierowanie bram, ogrodzeń bądź także dużych elementów konstrukcyjnych. 

Nowa jakość

Niezawodna lakiernia proszkowa w Inowrocławiu

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest ,,Ile kosztuje lakierowanie proszkowe?”. Odpowiada za to wiele czynników takich jak: powierzchni malowanych detali, typ wykończenia, rodzaj malowania. Trzeba też wziąć pod uwagę inne usługi takie jak przygotowanie podłoża.
Nie czekaj i skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.

Szybka obsługa

Daj nam znać co potrzebujesz

Doradzimy Ci jak odpowiednio odnowić Twoje felgi, bramy, elementy konstrukcyjne i co tylko będzie Ci potrzebne.

Szybka realizacja

Spełnianie oczekiwań klientów to dla nas podstawowa kwestia.

Profesjonalny sprzęt

Stale inwestujemy w rozwój naszej firmy. Dbając przy tym o najwyższą jakość wykonania.

Duże możliwości

Posiadamy piec o wymiarach 4x1,5x3m, umożliwiający lakierowanie większości elementów.